Informācija par pieteikšanos

Pasaules veterānu čempionātā var piedalīties sākot no 35 gadu vecuma (dzimšanas gads 1984 vai vēlāk).
Jaunākiem sportistiem iespējams startēt skatītāju sacensībās (public race, 5 dienas, visas dienas WMOC apvidos vienlaicīgi ar WMOC). Visiem sacensību apvidiem ir noteikts embargo. Sprinta apvidiem (Dzegužkalns un Vecrīga) ir "nestingrais embargo" - šajos apvidos drīkst uzturēties, bet nedrīkst trenēties, skriet/staigāt ar orientēšanās karti, pārbaudīt ceļu variantus.
Visiem Latvijas orientieristiem tiek piedāvāta iespēja par zemāko dalības maksu reģistrēties līdz pat marta beigām. Savukārt grupās 80+ Latvijas sportisti saņem vēl arī 20 eiro atlaidi. Latvijas orientieristi, tāpat kā visi citi, piereģistrējas Eventorā, bet  dalības maksu samaksā uz LOF kontu, neskatoties uz summu, ko ir sarēķinājis un rāda Eventors. Lūgums maksāt ar bankas pārskaitījumu, jo PayPal paņem lielu komisiju!
Lai piedalītos Public race, lūdzu reģistrēties šeit. Public race Open grupās var reģistrēties ikviens un izvēlēties no 10 dažādu grūtības pakāpju distancēm.
Gan Eventorā, gan WMOC lapā reģistrējoties, uzreiz var arī pieteikt papildu servisus kā transports, autostāvvieta, krekli.

WMOC noteikumi  ( no 2019.gada IOF noteikumiem) 

SPONSORS / SUPPORTERS / ORGANIZERS

IOF LOF

WMOC2019 COMPETITION ARENAS:

CONTACT US: